>   Montaż konstrukcji stalowych
>   Produkcja i warsztaty
>   Lokale do wynajęcia


Szanowni Państwo

Pozwalamy sobie przedstawić Państwu ofertę współpracy z naszą firmą.

Firma Paley & Partner Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została założona w roku 1991. Firma prowadzi prace w zakresie montażu różnorodnych konstrukcji stalowych m.in.: zbiorników na paliwa ciekłe, montażu konstrukcji stalowych ciągów przesyłowych, spawalniczych remontów kładek i mniejszych mostów; wykonawstwa warsztatowego konstrukcji stalowych wraz ze spawaniem; montażu lekkich obudów i fasad różnego typu. Firma Paley & Partner Sp. z o. o. jest obecna od roku 1994 również na rynku europejskim (Niemcy, Irlandia, Holandia, Austria, itd.)

Naszą specjalnością jest produkcja różnego rodzaju maszyn i urządzeń oraz montaż konstrukcji stalowych, jak również montaż fasad szklano-aluminiowych, szklano-stalowych ( stal szlachetna ) i fasad typu Ceraflex w różnego rodzaju budynkach przemysłowych oraz użyteczności publicznej. 

W ramach naszych zleceń dysponujemy wysoko wykwalifikowaną załogą, która liczy od 40 do 80 pracowników w zależności od stopnia zaawansowania i ilości zleceń oraz naszych potrzeb, zwłaszcza specjalistów w zawodach:
- monterzy / ślusarze, również na dużych wysokościach ( w ramach ostatniego kontraktu był to budynek o wysokości 170 m )
- spawacze z różnorodnymi uprawnieniami jak E-elektryczne, MAG, którym zapewniamy pełne zakwaterowanie, transport oraz kompletne ubezpieczenia socjalne.

Prowadzone przez nas budowy są nadzorowane przez nasz własny personel techniczny a wszystkie prace wykonywane są przez naszą załogę samodzielnie zgodnie z projektami dostarczonymi przez kontrahenta lub rysunkami warsztatowymi, wykonywanymi przez naszych projektantów.

Zakres naszych zleceń obejmuje nie tylko Polskę, ale również obszar Republiki Federalnej Niemiec, Austrii, Holandii oraz Irlandii. Miejsca działalności naszej firmy to m.in.: Łódź, Zgierz, Częstochowa, obszar Śląska, Dublin, całe Zagłębie Ruhry w Nadrenii-Westfalii, obszar Berlina i okolic, Hamburg, Hannover, Lipsk, Bawaria, zwłaszcza obszar Monachium.

Celem potwierdzenia naszych kwalifikacji pozwalamy sobie wymienić niektóre współpracujące z nami liczące się firmy niemieckie:

 

- Permasteelisa Central Europe GmbH/ Wurzburg
- Firma Thyssen Umform Technik, Werk Wannheim Duisburg
- Firma Thyssen GmbH, Hamburg
- Firma Wendker Leichtmetall- und Leichtbau GmbH, Herten
- Firma JPM Ingenieurtechnik GmbH, Henstedt – Ulzburg
- Firma Wessel Apparate- und Rohrleitungsbau GmbH, Xanten
- Firma Sommer Fassadensysteme-Stahlbau- Sicherheitstechnik GmbH Döhlau
- Firma Josef Gartner GmbH / Bayern

Szczególnym wyzwaniem dla nas była w latach 2001 – 2003 budowa podwójnej fasady budynku Centrali Poczty Niemieckiej – Deutsche Post AG w Bonn, który jest obecnie najwyższym budynkiem na terenie Nadrenii – Westfalii, następnie w latach 2006/2007 budowa futurystycznego Centrum Handlowego BMW Welt w Monachium oraz aktualnie montaż fasady na obiekcie Deutsche Bank we Frankfurcie nad Menem.
 W latach 2006/2007 firma zrealizowała także kontrakt z irlandzkim oddziałem międzynarodowej firmy Permasteelisa na montaż okien i fasady szklanej biurowca banku Allied Irish Bank PLC AIB Bank Centre nieopodal centrum Dublina. 

Było to ważne przedsięwzięcie dla firmy głównie ze względu na to iż był to pierwszy kontrakt jaki firma wykonywała na terenie Irlandii.
Firma posiada wszystkie potrzebne do działalności w Irlandii dopuszczenia 
np. wieloletnią kartę C2.

Nasza główna siedziba znajduje się w Poraju koło Częstochowy i zajmuje teren o powierzchni około 1,5 hektara na którym znajdują się zabudowania firmy.

 

Copyright © 2008 Paley & Partner. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies.
Wykonanie: Kreatywni strony www Częstochowa
Polityka prywatności